سامانه پیامک

پنل پیامک کاربری با کلیه امکانات

تعرفه سامانه های آنلاین پیامک

* در صورتی که پنل نمایندگی نیاز دارید ، لطفا درخواست خود را برای پشتیبانی ارسال نمایید. *

User SMS Panels
نوع خط هدیه تعرفه ارسال کلیه امکانات حرفه ای قابلیت سفارشی سازی هزینه سالیانه
پلن برنزی 14 رقمی 205 ندارد ندارد 150,000 تومان
پلن نقره ای 14 رقمی 187 ندارد دارد 200,000 تومان
پلن طلایی 12 رقمی 173 دارد دارد 320,000 تومان
پلن ویژه 10 رقمی 162 دارد دارد 550,000 تومان

سوالات متداول

پرسش و پاسخهای متداول

با وب سرویس mobinserver.ir شما قادر خواهید بود به راحتی امکان ارسال، دریافت و یا مدیریت پیامک را در سایت یا اپلیکیشن خود فراهم کنید

همچنین امکان دریافت افزونه برای سیستم مدیریت محتوا نظیر وردپرس، جوملا و… فراهم شده است. که به راحتی می توانید از آن بهره ببرید.

برای ارسال و دریافت پیامک، باید یک شماره اختصاصی مانند : 300001234 داشته باشید که در زمان ارسال این شماره بر روی گوشی دریافت کنندگان نمایش داده خواهد شد. خط اختصاصی متعلق به شماست و می توانید با آن ارسال و دریافت پیامک داشته باشید ، اما خطوط عمومی پیامک همانطور که از اسمشان پیداست عمومی هستند و قابلیت دریافت در پنل شما ندارند.

وجود دارد، اما نه با یک شماره همراه. هر پنل ویژه یک شماره همراه است و امکان ثبت پنل بیش از یک بار برای یک شماره موبایل وجود ندارد.

هر کاربر پس از ثبت نام اولیه به جهت امکان استفاده از پنل نیاز به تکمیل اطلاعات دارد. شما میبایستی اطلاعات تماس، آدرس، کدملی و تصویر کارت ملی/ تصویر روزنامه رسمی شرکت را ثبت نمایید، پس از آن همکاران ما به جهت احراز هویت شما و یا مجموعه شما با شماره ثابت تماس میگیرند و پس از آن اگر اطلاعاتتان مورد تایید بود میتوانید از پنل استفاده کنید.

ما تمام خدمات خود را ضمانت می کنیم و به شما تعهد می دهیم برای رفع هرگونه مشکل پیش آمده برای شما، تا رفع آن کنار شما باشیم.

سرورهای ما با دسترسی زمانی بیش از ۹۹ درصد در طی چند سال گذشته، همواره نگرانی های های کاربران را در رابطه با عدم توانایی استفاده از پنل خود مرتفع نموده است. ما کاملا درک میکنیم که حتی یک لحظه عدم توانایی در استفاده از پنل پیامکی، ممکن است چه خسارتهایی را برای شما در بر داشته باشد.

تیم فنی مبین سرور همواره در صدد رفع نواقص و بهبود عملکرد سامانه و همچنین اضافه کردن امکانات جدید و به روز به آن می باشند. داشتن تیمی مجرب و باتجربه خبر از پایبندی ما به تعهدات و مسیر پیش روی ما دارد.

از روی نقشه گوگل هم می توانید در شهرهای بزرگ پیامک ارسال کنید ، محدوده مورد نظر خود را انتخاب کنید ، متن پیامک را تایپ کنید و در زمان مورد نظر ارسال انجام میگیرد .

این بخش در حال تکمیل شدن می باشد ٬ اما در حال حاضر شهرهای تهران ٬ مشهد ٬ کرج ٬ اصفهان ٬ شیراز ٬ ارومیه ٬ قم ٬ دزفول و تبریز در سامانه پیام کوتاه قابل استفاده می باشند .

برخی کاربران به دلیل عدم تمایل به دریافت پیامک های تبلیغاتی، کد غیرفعال کردن دریافت پیامک تبلیغاتی را با شماره خود وارد کرده اند و به اصطلاح شماره خود را بلک لیست کرده اند.

خیر. پشتیبانی 24 ساعته مبین سرور هزینه ای ندارد. شما عزیزان میتوانید برای دریافت هرگونه مشاوره یا رفع هرگونه سوال با کارشناسان ما تماس بگیرید.